Proudly created with webwavecms.com

Nasz Adres:

 

ul. Fiołkowa 5

76-107  Jarosławiec

Kontakt:

 

tel: +48 693 808 899

email: domgoscinnymikolajek@gmail.com

Ręczniki

Pokoje dwuosobowe economy

 

To 3 odrobinę mniejsze, ale równie bogato wyposażone pokoje znajdujące się na najwyższym piętrze naszego Domu. W każdym pokoju znajdziemy oczywiście zawieszony telewizor, zestaw do zaparzenia kawy i herbaty oraz lodówkę z mini barkiem.

Wróć do strony głównej!

Wyposażenie

  Wi-fi

Ręczniki

Szuszarka

Ręczniki

Ręczniki

Suszarka

Suszarka

   TV 

Czajnik

Łazienka

Lodówka

Wyposażenie

Wyposażenie

Wi-fi

 TV 

 Czajnik

Łazienka

Lodówka

Wyposażenie

 Wi-fi

     TV 

Czajnik

Łazienka

 

Lodówka

Kontakt

Kontakt

Kontakt

Cena już od:

180 zł

Pokoje

Dwuosobowe superior

 

 

    To duże gustownie urządzone , z dostępem do prywatnej łazienki oraz bogato wyposażone pokoje. Każdy pokój posiada 2 pojedyncze łóżka, które mogą stać osobno, bądź połączone tworzyć spore łoże małżeńskie. Za każdym łóżkiem znajduje się eleganckie wezgłowie, a na ścianie położna jest przepiękna tapeta przedstawiająca zdjęcie Jarosławca ze starej widokówki.

    Nasz Dom posiada 12 tego typu pokoi w tym 2 z balkonem i 1 pokój z dostępem do prywatnego dużego tarasu, wyposażonego w wygodne meble.

Pokoje

Cena już od:

210 zł

 

Pokój Rodzinny

 

 

   To pokój duży równie pięknie urządzony oraz wyposażony niczym nieustępujący pokojowi superior. Oprócz większego metrażu znajdziemy w nim rozkładaną wygodną sofę, dzięki której pomieszczą się dodatkowo 2 osoby.

    Nasz Dom posiada 6 tego typu pokoi przeznaczony dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Oprócz dostępu do prywatnej łazienki znajdziemy w nim również nasz firmowy parawan, który na pewno umili Państwu rodzinny pobyt na plaży.  

Cena już od:

150 zł

Kontakt

Cena już od:

250 zł

Małe studio 4 os.

 

 

To 2 odrobinę mniejsze pokoje, połączone korytarzykiem z dostępem do prywatnej łazienki wyposażonej w wannę. Pokoje znajdują się na najwyższym piętrze naszego Domu. W każdym pokoju znajdziemy oczywiście zawieszony telewizor, zestaw do zaparzenia kawy i herbaty oraz lodówkę z mini barkiem. Nasz dom posiada 2 tego typu studia w ofercie.

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ WOLNY TERMIN