SPRAWDŹ WOLNY TERMIN

SPRAWDŹ

O nas

Firma Rodzinna

 

Jesteśmy firmą rodzinną pochodzącą z Jarosławca. Prowadzimy kilka interesów w miejscowości, a narodziny naszej działalności sięgają początku lat 90-ch. Od samego początku przykładaliśmy wielką wagę do wysokości świadczonych usług i produktów, a klient i jego dobro zawsze jest dla nas najważniejsze o czym świadczą opinie naszych gości czy to restauracji, czy sklepów i wszystkie te cechy chcemy przełożyć na dobro naszego Domu Gościnnego.

Jackowo

 

Nasza restauracja, którą prowadzimy od ponad 20-u lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i popularnością, a tysiące turystów wraca do nas każdego roku. Staramy się gotować smacznie i zdrowo, a przy tym każdego klienta obsłużyć z należytą starannością.

Skansen

w starym młynie

 

W oddalonym o 3km od Jarosławca Naćmierzu znajduje się stary młyn. Najstarsze zapiski wskazują jego powstanie na przełomie XVIII/XIX wieku. W minione wakacje w tym niesamowitym miejscu powstał Skansen  - „Ocalić od zapomnienia”, w którym liczne pamiątki historyczne z naszego regionu ukażą nam jak wyglądało kiedyś życie na Pomorzu.

Sklepy

 

Posiadamy 2 sklepy rybne (na przystani rybackiej i obok restauracji Jackowo), oferujące rybę wędzoną, którą własnoręcznie wędzimy, oraz ryby świeże, a dzięki naszemu kutrowi rybackiemu Dar-348  zaopatrujemy się w ryby.

A dla miłośników innych smaków zapraszamy do naszego sklepu "Pogotowie Alkoholowe"  mieszczącego się na ul. bałtyckiej 55a.

 

Serdecznie Polecamy!

Wróć do strony głównej!

Kontakt:

 

tel: +48 693 808 899

email: domgoscinnymikolajek@gmail.com

Nasz Adres:

 

ul. Fiołkowa 5

76-107  Jarosławiec

Proudly created with webwavecms.com